Код: 00000102754
Артикул: 31070
Повітряний пластилін Strateg UDO Clay Аква 31070
- Наявність: 12
- Виробник: Strateg
-
117 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для ліплення «U`do Clay:Аква» 31070
Набір повітряного пластиліну «Аква» відкриває світ морських відтінків і безмежної фантазії. 7 стіків у ніжній синьо-бірюзовій гамі дозволяють створити об’ємну фігурку, наповнену настроєм і характером. Пластилін м’який та еластичний, легко формується, не липне до рук і застигає на повітрі, зберігаючи чіткість деталей.Процес ліплення захоплює з перших хвилин, допомагає розвивати дрібну моторику, уяву й творчі навички, перетворюючи гру на цікаве та корисне заняття. Ідеальний вибір для натхненного дозвілля та створення власних маленьких шедеврів.
Вік: 3+
Ромір коробки: 17 х 13 х 6 см
Вага: 153г
Комплектація: маса для ліплення (пов.пластилін) — 7шт, стек(виготовлений з пластику), інструкція
Набір повітряного пластиліну «Аква» відкриває світ морських відтінків і безмежної фантазії. 7 стіків у ніжній синьо-бірюзовій гамі дозволяють створити об’ємну фігурку, наповнену настроєм і характером. Пластилін м’який та еластичний, легко формується, не липне до рук і застигає на повітрі, зберігаючи чіткість деталей.Процес ліплення захоплює з перших хвилин, допомагає розвивати дрібну моторику, уяву й творчі навички, перетворюючи гру на цікаве та корисне заняття. Ідеальний вибір для натхненного дозвілля та створення власних маленьких шедеврів.
Вік: 3+
Ромір коробки: 17 х 13 х 6 см
Вага: 153г
Комплектація: маса для ліплення (пов.пластилін) — 7шт, стек(виготовлений з пластику), інструкція
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 7 |
| Кількість деталей (шт.) | 7 |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення (7 шт х 20 г), стек |
| Комплектація | маса для ліплення (7 шт х 20 г), стек |
| Комплектація | маса для ліплення (7 шт х 20 г), стек |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 15х7х12 см |
| Розміри упаковки | 15х7х12 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |












