Код: 00000101403
Артикул: 31006
Будівельний набір для творчості з міні-цеглинок BLOCKY Маленька Таверна Strateg (31006) 31006
- Наявність: 13
- Виробник: Strateg
-
293 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор з міні-цеглинок - чудова можливість для дітей і дорослих розвивати свій творчий потенціал і відкривати світ конструювання.
Кожен набір містить невеликі цеглинки, що схожі на справжні. Це дозволяє створити чудовий мініатюрний світ, де діти можуть втілювати свої ідеї.
Набори сприяють розвитку творчості, уважності та дрібної моторики рук. Ваш малюк буде розвивати навички, які стануть йому в пригоді в майбутньому.
Гладкі краї цеглинок гарантують вам спокій та впевненість, що матеріали відповідають найвищим стандартам безпеки для дітей. Нехай ваша дитина зануриться у світ творчості та будівництва.
Конструктор з мініцеглинок - це можливість конструювати та розвивати власний світ ідей та уяви.
? Вага: 576 г
? Розмір:24,7х18,5х5,7
? Комплектація: коробка, цеглинки - 268 ел., клей ПВА, пензлик - 1 шт., комплект додаткових елементів - 1 шт., інструкція.
Кожен набір містить невеликі цеглинки, що схожі на справжні. Це дозволяє створити чудовий мініатюрний світ, де діти можуть втілювати свої ідеї.
Набори сприяють розвитку творчості, уважності та дрібної моторики рук. Ваш малюк буде розвивати навички, які стануть йому в пригоді в майбутньому.
Гладкі краї цеглинок гарантують вам спокій та впевненість, що матеріали відповідають найвищим стандартам безпеки для дітей. Нехай ваша дитина зануриться у світ творчості та будівництва.
Конструктор з мініцеглинок - це можливість конструювати та розвивати власний світ ідей та уяви.
? Вага: 576 г
? Розмір:24,7х18,5х5,7
? Комплектація: коробка, цеглинки - 268 ел., клей ПВА, пензлик - 1 шт., комплект додаткових елементів - 1 шт., інструкція.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 268 |
| Кількість деталей (шт.) | 268 |
| Кількість предметів в наборі | 268 |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Комплект постачання | цеглинки із гіпса, клей ПВА, пензлик, дод.елемен |
| Комплектація | цеглинки із гіпса, клей ПВА, пензлик, дод.елемен |
| Комплектація | цеглинки із гіпса, клей ПВА, пензлик, дод.елемен |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 25х19х6 см |
| Розмір | 18х13 см |
| Розміри | 18х13 см |
| Розміри упаковки | 25х19х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська, англійська |
| Возраст | від 5 років |









