Код: 00000076380
Артикул: 10390
"Brick " MINECRAFT" (коробка) 219 дет. р.32х21х6 см. 10390
- Наявність: 2
- Виробник: A-Toys
-
751 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Brick " MINECRAFT" (коробка) 219 дет. р.32х21х6 см.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вес | 0,42 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 32 |
| Висота в упаковці (см) | 32 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Кількість деталей | 219 |
| Кількість деталей (шт.) | 219 |
| Кількість предметів в наборі | 219 |
| Категория товара | Лего сумісні конструктори |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 32х6х21 см |
| Розміри упаковки | 32х6х21 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,42 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 6 років |







