Код: 00000102777
Артикул: 31012
Набір для творчості Strateg BLOCKY Дві Вежі з міні-цеглинок 31012
- Наявність: 9
- Виробник: Strateg
-
161 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості Strateg BLOCKY «Дві Вежі»
Набір для творчості Strateg BLOCKY «Дві Вежі» призначений для складання конструкцій з міні-цеглинок. Процес збирання дозволяє поетапно створити дві вежі з окремих елементів.
Особливості набору
Міні-цеглинки легко поєднуються між собою, що робить складання захопливим і зрозумілим. Набір підходить для творчих занять та розвитку навичок конструювання.
Характеристики
- Тип: набір для творчості
- Бренд: Strateg
- Серія: BLOCKY
- Модель: «Дві Вежі»
- Матеріал: міні-цеглинки
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Кількість деталей | 159 |
| Кількість деталей (шт.) | 159 |
| Кількість предметів в наборі | 159 |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Комплект постачання | 159 гіпсових цеглинок, клей, комплект додатк. елем |
| Комплектація | 159 гіпсових цеглинок, клей, комплект додатк. елем |
| Комплектація | 159 гіпсових цеглинок, клей, комплект додатк. елем |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 14х4х12 см |
| Розмір | 12х8,5 см |
| Розміри | 12х8,5 см |
| Розміри упаковки | 14х4х12 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в упаковці (см) | 4 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |








