Брелок Цифровий цирк 93511 (935003)
- Наявність: 46
- Виробник: Bambi
-
123 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Брелоки |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 13х15х1 см |
| Розміри упаковки | 13х15х1 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Брелоки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |















