Код: 211224
Артикул: AFK-E0105
Біговел Hape Перша поїздка триколісний 7" рожевий (E0105)
- Наявність: 0
- Виробник: Hape
-
2343 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Триколісний біговел Hape підходить дітям від 1,5 до 3 років. Такий вид транспорту без педалей розвиває м'язи, координацію рухів, вміння тримати рівновагу. Дитина вчиться розганятися та управляти біговелом за допомогою керма.Біговел Hape - безпечний проміжний етап перед тим, як малюк навчиться кататися на педальному велосипеді.Особливості:• легка і міцна алюмінієва рама;• зручне сидіння, яке можна регулювати по горизонталі;• додаткова безпека завдяки обмеженню повороту керма до 60°;• збирається швидко та без інструментів;• колеса виготовлені з термопластичного поліурітану (TPU);• яскравий сучасний дизайн;• зручна для дитячих ручок рукоятка з гумовим покриттям;• максимальна вага дитини: 25 кг;• відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 та ASTM F963.
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вага, кг | 1,5 |
| Возможность попробовать, не вскрывая упаковку | нет |
| Діаметр задніх коліс | 18,2 см |
| Діаметр колеса, дюйми | 7 |
| Діаметр передніх коліс | 18,2 см |
| Диаметр задних колес | 18,2 см |
| Диаметр колеса, дюймы | 7 |
| Диаметр передних колес | 18,2 см |
| К-сть в інд. упаковці, шт. | 1 |
| К-сть у майстер-упаковці, шт. | 1 |
| Код УКТЗЕД | 9503001000 |
| Кол-во в мастер-упаковке, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Координация движений | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи упаковку | ні |
| Наличие ручки на коробке | нет |
| Наявність ручки на коробці | ні |
| Підкатегорія (АФК) | Біговели |
| Підходить для гри на вулиці | так |
| Подкатегория (АФК) | Беговелы |
| Подходит для игры на улице | да |
| Регулировка положения руля по высоте | Нет |
| Регулировка сиденья по высоте | Да |
| Регулювання положення керма по висоті | Ні |
| Регулювання сидіння по висоті | Так |
| Страна регистрации ТМ | Германия |
| Характеристики | |
| Артикул | E0105 |
| Бренд | Hape |
| Вік | 1,5 |
| Вікова група | 18М+ |
| Вага | 2,7 |
| Вес | 2,7 |
| Вес, кг | 1,5 |
| Висота | 38 |
| Возраст детей до, лет | 4 |
| Возрастная группа | 18М+ |
| Высота | 38 |
| Длина | 19 |
| Довжина | 19 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в инд. упаковке, шт. | 1 |
| Колір | рожевий |
| Максимальный вес ребенка, кг | 25 |
| Матеріал | метал, інші, пластик |
| Матеріал упаковки | картон |
| Материал | металл, другие, пластик |
| Материал упаковки | картон |
| Пол | Для девочек |
| Стать | Для дівчат |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | розовый |
| Ширина | 54 |
| Штрихкод | 6943478034211 |
| Возраст | 1,5 |

















