Баскетбольне кільце металеве YC856P-2
- Наявність: 5
- Виробник: A-Toys
-
449 грн
Баскетбольне кільце металеве
Баскетбольне кільце виконане з металу, що робить його практичним рішенням для гри та тренувань. Металева конструкція підходить для використання як елемент баскетбольного щита та допомагає організувати ігровий простір для відпрацювання кидків. Такий варіант добре поєднує простоту, функціональність і базову надійність матеріалу.
Завдяки металевому виконанню виріб розрахований на стандартне призначення у баскетболі та може використовуватися для активної гри. Лаконічна конструкція дозволяє зосередитися на головному — точності кидка, динаміці тренувань і комфортній організації спортивної зони.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | кільце, м'яч, насос, сітка, додат. елементи |
| Комплектація | кільце, м'яч, насос, сітка, додат. елементи |
| Комплектація | кільце, м'яч, насос, сітка, додат. елементи |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Материал | комбіновані матеріали, метал |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 38х32х7 см |
| Розмір | 32 см діаметр кільця |
| Розміри | 32 см діаметр кільця |
| Розміри упаковки | 38х32х7 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Баскетбол |
| Тип | Набір |
| Возраст | від 3 років |








