Код: 00000017550
Артикул: 024/3
Кеглі для боулінгу маленькі з ручкою 024/3
- Наявність: 5
- Виробник: Bamsik
-
139 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий боулінг - це захоплива гра, яка принесе радість Вашому малюку та допоможе розвинути координацію рухів, мислення і спритність.
У комплект входить: 6 кеглів і 2 кулі.
Розмір: 25*19*11 см.
Якщо Ви хочете купити Кеглі для боулінгу маленькі з ручкою, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящу іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
У комплект входить: 6 кеглів і 2 кулі.
Розмір: 25*19*11 см.
Якщо Ви хочете купити Кеглі для боулінгу маленькі з ручкою, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящу іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 225 |
| Вага (кг) | 0,225 |
| Вага в упаковці, кг | 0,225 |
| Вага, г | 225 |
| Вес | 0,225 кг |
| Вид іграшки | Кеглі |
| Висота (см) | 11 |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 8 |
| Кількість деталей (шт.) | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 15 |
| Комплект постачання | кеглі-6шт, шар-2шт, тримач |
| Комплектація | кеглі-6шт, шар-2шт, тримач |
| Комплектація | кеглі-6шт, шар-2шт, тримач |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 25х19х11 см |
| Розміри упаковки | 25х19х11 см |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Боулінг |
| Тип | Кеглі |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,225 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |







