Авто Kid Cars Sport човен 39533_Blue
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
55 грн
До серії авто входить: автобус, кабріолет, баггі, джип, пікап, авто гольф, квадроцикл, гоночний болід, гірський мотоцикл, спортивний мотоцикл, триколісний мотоцикл, катер, водний скутер.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі водного та наземного транспорту , деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars Sport малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Матеріал - поліпропілен.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.035 |
| Вага в упаковці, кг | 0.035 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Катер |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х8х6 см |
| Розміри упаковки | 15х8х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Катер |
| Цвет | 0.035 |
| Возраст | від 1 року |

















