Код: 00000000471
Артикул: 47
Набір іграшкових снарядів Оріон "Колчан" 18 штук 47
- Наявність: 1
- Виробник: Оріон
-
53 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча машинка Джип - яскрава і барвиста іграшка, яка приверне увагу Вашого малюка і надовго залишиться його улюбленою іграшкою.
Дитина буде грати, моделюючи різні ситуації. Виготовлений з якісної, екологічно чистої пластмаси. Іграшка розвиває дрібну моторику рук, уяву, координацію рухів.
Розмір: 18 х 48 х 25 см.
Виробництво: Оріон, Україна.
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
Дитина буде грати, моделюючи різні ситуації. Виготовлений з якісної, екологічно чистої пластмаси. Іграшка розвиває дрібну моторику рук, уяву, координацію рухів.
Розмір: 18 х 48 х 25 см.
Виробництво: Оріон, Україна.
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид | Боєприпаси |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість деталей | 18 |
| Кількість деталей (шт.) | 18 |
| Кількість предметів в наборі | 18 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 11 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 12х6х2 см |
| Розміри упаковки | 12х6х2 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,04 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |







