Запускалка ракета з пневмопедаллю PU1905
- Наявність: 2
- Виробник: Без бренду
-
247 грн
Іграшка працює на 100% від енергії дитини, використовуючи пневматичний механізм. Ракета зі світлодіодним підсвічуванням, для гри в темряві. Ракета виготовлена з м'якого PU матеріалу. Дальність польоту до 6 м.
Набір допомагає дітям в ігровій формі вивчати основи фізики, гравітації, сили та траєкторії польоту.
Вік: 6+
Розмір пакування: 30Х7,5Х25 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Комплект постачання | 2 ракети, пускова база, повітряний балон, шланг |
| Комплектація | 2 ракети, пускова база, повітряний балон, шланг |
| Комплектація | 2 ракети, пускова база, повітряний балон, шланг |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 30х8х25 см |
| Розміри упаковки | 30х8х25 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 6 років |

















