Запускачка пропелер 1908A_Red-Yellow
- Наявність: 5
- Виробник: A-Toys
-
146 грн
Запускачка пропелер
Пристрій для ініціювання обертання пропелера: призначений для запуску лопатей і забезпечення контрольованої початкової фази обертання. Надає можливість безпечного та зручного старту, полегшуючи експлуатацію та скорочуючи час підготовки до роботи. Використовується там, де потрібен швидкий старт без зайвих складнощів та додаткових дій під час запуску.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Запускалка |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 37х30х5 см |
| Розміри упаковки | 37х30х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Запускалка |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |











