Код: 00000100606
Артикул: BV2124
Воланчики пластикові12 штук BV2124
- Наявність: 3
- Виробник: Без бренду
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Воланчики пластикові,12 штук
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Воланчик |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | воланчик-12шт |
| Комплектація | воланчик-12шт |
| Комплектація | воланчик-12шт |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 11х40х5 см |
| Розміри упаковки | 11х40х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Воланчик |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 40 |
| Ширина в упаковці (см) | 40 |
| Возраст | від 3 років |







