Водний бластер з акумулятором 8808-62A
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
700 грн
Водний бластер з акумулятором
Пристрій працює від акумулятора і підходить для водяних розваг на відкритому повітрі, на пляжі або біля басейну. Живлення від акумулятора забезпечує автономну роботу та доступ до гри без зовнішніх джерел; акумулятор підлягає підзаряджанню. Просте керування робить його зручним для організації активного відпочинку сім'єю чи в компанії друзів. Підходить для різних сценаріїв розваг на воді, де потрібна мобільність і швидкий початок гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Пістолет |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Елементи живлення | аккумулятор |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | пістолет, акумулятор, зарядка |
| Комплектація | пістолет, акумулятор, зарядка |
| Комплектація | пістолет, акумулятор, зарядка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 44х20х7 см |
| Розміри упаковки | 44х20х7 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Водний |
| Тип | Пістолет |
| Упаковка | картонна коробка |
| Элемент питания | аккумулятор |
| Возраст | від 8 років |










