Код: 00000017271
Артикул: 0122/02
Візок для кукол з шезлонгом №2 0122/02
- Наявність: 5
- Виробник: Doloni
-
509 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Коляска для ляльок Doloni з шезлонгом
Коляска для ляльок Doloni з шезлонгом — це чудове доповнення для ігор з ляльками, яке дозволяє зробити сюжетно-рольові ігри ще цікавішими. Завдяки наявності шезлонга можна зручно розмістити ляльку під час гри.
Особливості
- Бренд: Doloni
- Комплектація з шезлонгом
- Підходить для сюжетно-рольових ігор
Призначення
- Для гри з ляльками
- Для створення різних ігрових сюжетів
З такою коляскою можна вигадувати цікаві історії та піклуватися про ляльку під час гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1850 |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Вага в упаковці, кг | 1,85 |
| Вага, г | 1850 |
| Вес | 1,85 кг |
| Вид іграшки | Коляска |
| Висота (см) | 34 |
| Висота в упаковці (см) | 34 |
| Высота | 56,5 см |
| Глибина в упаковці (см) | 44 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 44 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Doloni |
| Размер | 44х59х34 см |
| Розмір | 56,5х33х45,5 см |
| Розміри | 56,5х33х45,5 см |
| Розміри упаковки | 44х59х34 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Коляска |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,85 |
| Ширина (см) | 59 |
| Ширина в упаковці (см) | 59 |
| Возраст | від 3 років |












