Код: 00000062210
Артикул: V2202
Вітрячок 7 квіток 28 см V2202
- Наявність: 28
- Виробник: A-Toys
-
126 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Вітрячок 7 квіток 28 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Вітряк |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категория товара | Сачки, вітряки, повітряні змії |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 30х30х1 см |
| Розміри упаковки | 30х30х1 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Вітряк |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |







