Код: 00000100446
Артикул: 846
Випалювання по дереву в кор-ці 33см-27 846
- Наявність: 8
- Виробник: Strateg
-
645 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У наборі три дошки різного розміру з нанесеним на них малюнком, апарат для випалювання і п'ять змінних насадок. Насадки дозволяють зробити задуманий візерунок надзвичайно цікавим і оригінальним завдяки різноманітності ліній. Такий набір стане відмінним подарунком для дітей, захоплених творчістю і рукоділлям. Готовий виріб стане приємним сюрпризом для ваших друзів і родичів і доповнять інтер'єр будинку.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | випалювач-1шт, 5 змінних насадок, 3 дошки з малюнк |
| Комплектація | вижигатель, насадки-5шт, дерев.заготовки-3шт |
| Комплектація | випалювач-1шт, 5 змінних насадок, 3 дошки з малюнк |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 38х29х5 см |
| Розміри упаковки | 38х29х5 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |












