Код: 00000081444
Артикул: DYD157
Винищувач на батарейках DYD157
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
331 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Винищувач на батарейках
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Літак |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 35 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 35х18х7 см |
| Розміри упаковки | 35х18х7 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Літак |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |








