Код: 00000015460
Артикул: 011/6
Відро велике + Машинка 011/6
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
164 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розміри 26*22*2226*22*22*22 Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вес | 0,28 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 шт |
| Комплект постачання | відерко, сито, лопатка, граблі, формочка, машинка |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, граблі, формочка, машинка |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, граблі, формочка, машинка |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 30х18х18 см |
| Розміри упаковки | 30х18х18 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,28 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |














