Код: 00000040924
Артикул: 39629
Відро Вежа для піску 1 літр 39629
- Наявність: 15
- Виробник: Tigres
-
49 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Відро для піску "Вежа" 1л- великий вибір барвистих кольорів допоможе у ізноманітті вибору кольору.
Також можна зібрати колекцію, і побудувати замок. Гра в пісочниці з відерцем «Вежа» сприяє розвитку мислення у дітей, просторової уяви, уваги, дрібної моторики рук.
Цвета: бирюзовый, красный, голубой, оранжевый, салатовый, фиолетовый, розовый, желтый.
Довжина 14 см / висота-12 см / ширина-14 см
Також можна зібрати колекцію, і побудувати замок. Гра в пісочниці з відерцем «Вежа» сприяє розвитку мислення у дітей, просторової уяви, уваги, дрібної моторики рук.
Цвета: бирюзовый, красный, голубой, оранжевый, салатовый, фиолетовый, розовый, желтый.
Довжина 14 см / висота-12 см / ширина-14 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.054 |
| Вага в упаковці, кг | 0.054 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Відерця |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 14х14х12 см |
| Розміри упаковки | 14х14х12 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Відерця |
| Цвет | 0.054 |
| Возраст | від 1 року |







