Код: 00000040791
Артикул: 39628
Відро для піску Tigres "Квіточка" 39628
- Наявність: 30
- Виробник: Tigres
-
70 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Відро для піску Tigres "Квіточка"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Відерця |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 21х21х14 см |
| Розміри упаковки | 21х21х14 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Відерця |
| Возраст | від 12 місяців |











