Код: 00000240024
Артикул: VT1302-21
Вжик-вжик Липучки Vladi Toys "Машинки" розвиваючі VT1302-21
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
148 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Які існують види транспорту? А хто ними керує? Нумо дізнаємось у процесі гри! Буде вжик-вжик весело!
Що робити? Кріпіть машинки за допомогою липучок до тих карток, на яких зображено відповідний пейзаж.
Наприклад: поїзд їде коліями, а легковий автомобіль – дорогою. Кріпимо відповідні фігурки на гральні поля. Готово!
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам'ять, уяву та дрібну моторику.
Набір містить: 4 поля для гри, 8 фігурок на липучках.
Вік: 3-5 років.
Що робити? Кріпіть машинки за допомогою липучок до тих карток, на яких зображено відповідний пейзаж.
Наприклад: поїзд їде коліями, а легковий автомобіль – дорогою. Кріпимо відповідні фігурки на гральні поля. Готово!
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам'ять, уяву та дрібну моторику.
Набір містить: 4 поля для гри, 8 фігурок на липучках.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 155 |
| Вага (кг) | 0,155 |
| Вага в упаковці, кг | 0,155 |
| Вага, г | 155 |
| Вес | 0,155 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | 4 поля, 8 фігурок |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 19х19х4 см |
| Розміри упаковки | 19х19х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Липучки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,155 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |







