Вертоліт на батарейках 3 кольори D700-05B_Yellow
- Наявність: 4
- Виробник: Без бренду
-
319 грн
Вертоліт на батарейках 3 кольори
Іграшковий вертоліт на батарейках стане помітним доповненням до дитячих розваг. Модель представлена у трьох кольорах, що дозволяє обрати варіант, який сподобається найбільше. Живлення від батарейок робить використання зручним, а сам формат іграшки у вигляді вертольота додає цікавості під час гри вдома або в подарунок.
Поєднання яскравого зовнішнього вигляду та простого принципу роботи робить цей варіант привабливим для щоденного використання. Завдяки наявності 3 кольорів іграшка виглядає різноманітно та може стати гарним вибором для дітей, яким подобається транспортна тематика.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,27 кг |
| Вид іграшки | Вертоліт |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 25х14х10 см |
| Розміри упаковки | 25х14х10 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Вертоліт |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |







