Код: 00000031172
Артикул: ИП.30.010
Вертоліт ИП.30.010
- Наявність: 24
- Виробник: Лядская
-
113 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Вертоліт (56) ІП.30.010
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Вертоліт |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Лядская |
| Размер | 23х11х9 см |
| Розміри упаковки | 23х11х9 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Вертоліт |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |










