Вантажівка "Multi truck" 39217_Blue-Red
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
277 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 670 |
| Вага (кг) | 0,67 |
| Вага в упаковці, кг | 0,67 |
| Вага, г | 670 |
| Вес | 0,67 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Вантажівка |
| Висота (см) | 40 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х20х24 см |
| Розміри упаковки | 40х20х24 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Вантажівка |
| Цвет | 0,67 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 років |

















![Машинка "NISSAN GT-R"[972045] 554033M Машинка "NISSAN GT-R"[972045] 554033M](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/igrushki-dlya-malchikov/3/data-medium-00000805585-400x300.jpg)