Код: 00000805562
Артикул: 33299
УЦІНКА Машина Nissan 370Z "Шалені колеса" 28 см 33299
- Наявність: 0
- Виробник: Оригінал
-
273 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Машина Nissan 370Z "Шалені колеса" 28 см
| Характеристики | |
| Вес | 0,7 кг |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1.5V (в комплекте) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оригінал |
| Размер | 32х17х15 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Машина |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |











