Код: 00000235890
Артикул: 366165
Українські казки сині 366165
- Наявність: 2
- Виробник: Глорія
-
289 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Є різні серії та кольори продукції.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Глорія |
| Размер | 21х27х1 см |
| Розміри упаковки | 21х27х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Казки |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








