Код: 00000061980
Артикул: 303-58
Тварини динозавриі 6 шт пакет 303-58
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
139 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Тварини динозавриі 6 шт пакет
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 18х17х4 см |
| Розміри упаковки | 18х17х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Набір |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |







