Код: 99883
Артикул: RT-MS 0873(Green)
Тренажер колесо для мязів преса MS 0873 діаметр 14 см Зелений
- Наявність: 0
- Виробник: Profi
-
470 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Універсальний, комфортний у застосуванні тренажер MS 0873 колесо для м'язів преса, що ідеально підходить для домашніх тренінгів, і для тренажерного залу, який не розчарує найвимогливіших шанувальників активного способу життя. Ролик-тренажер допоможе Вам вдосконалити Вашу фігуру, підтягти м'язи живота, сідниць, ніг, попереку і плечей. За допомогою комплексних занять з колесом для преса Ваші м'язи поступово почнуть прокачуватися і зміцнюватися, без зайвих зусиль і великовагових навантажень. Функціональний спортивний тренажер виконаний з нержавіючої сталі, а колеса виготовлені з якісного пластику. Верхня частина, покрита м'якою нековзною гумою, запобігає ризику випадкового травмування. Рукоять колеса має покриття пружним неопреном, який не дасть рукам зіскочити, і вбирає піт з долонь при підвищеному потовиділенні. У колекції торгової марки представлено кілька варіантів тренажерів для різного рівня навантаження. Колесо діаметром 14 см легко витримує до 120 кг ваги.
| Характеристики | |
| Вік | Від 7-ми років |
| Вікова група | Від 7 років |
| Вага | 950.0 г |
| Вага товару | 0.95 |
| Вес | 1.0 кг |
| Вид | Спортивный инвентарь |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габариты: высота | 10 |
| Габариты: длина | 21 |
| Габариты: ширина | 20 |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантия | 14 дней |
| Діаметр | 45.0 см |
| Жанр | квіти |
| Колір | синій |
| Комплектація насосом | ні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Матеріал виробу | пластик |
| Материал | Комбинированный |
| Наименование разновидности | Зеленый |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Пол | Унисекс |
| Размер | 21 x 20 x 10 см |
| Розмір | 35х45 см |
| Розмір упаковки | 40х30х30 |
| Состояние | Новое |
| Стан | нове |
| Стать | унісекс |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Колесо для мышц пресса |
| Упаковка | Коробка |
| Условия отправки | Отправка из Киева в течение 1-2 рабочих дней. |
| Цвет | Синий |
| Возраст | От 3-х лет |









