Код: 00000063538
Артикул: MS44
Трек Hot Wheels MS44
- Наявність: 3
- Виробник: Bambi
-
576 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трек HOT WHEELS – це захопливий ігровий набір для справжніх шанувальників швидкості та екстремальних перегонів! Він дозволяє створювати видовищні траси, запускати машинки на шаленій швидкості, виконувати круті стрибки та карколомні трюки.
Траса виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечують плавний рух автомобілів та довговічність гри. Деякі моделі треків мають додаткові елементи, такі як петлі, мертві зони, прискорювачі або інтерактивні механізми, які роблять гру ще цікавішою.
Граючи з треком HOT WHEELS, діти розвивають координацію рухів, уяву та стратегічне мислення, створюючи власні унікальні маршрути для перегонів. Це чудовий подарунок для маленьких автолюбителів, які обожнюють швидкість і драйв!
Траса виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечують плавний рух автомобілів та довговічність гри. Деякі моделі треків мають додаткові елементи, такі як петлі, мертві зони, прискорювачі або інтерактивні механізми, які роблять гру ще цікавішою.
Граючи з треком HOT WHEELS, діти розвивають координацію рухів, уяву та стратегічне мислення, створюючи власні унікальні маршрути для перегонів. Це чудовий подарунок для маленьких автолюбителів, які обожнюють швидкість і драйв!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Автотрек |
| Висота (см) | 32 |
| Висота в упаковці (см) | 32 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Категория товара | Паркінги, автотреки та гаражі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 32х26х8 см |
| Розміри упаковки | 32х26х8 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |








