Трейлер Автопром металевий зі світлом і звуком AP7539AB
- Наявність: 0
- Виробник: АВТОПРОМ
-
235 грн
Трейлер Автопром металевий зі світлом і звуком
Іграшковий трейлер виконаний із металу, що надає конструкції більшої міцності та приємного відчуття ваги під час гри. Модель доповнена світловими та звуковими ефектами, завдяки яким ігровий процес стає більш захопливим та динамічним. Такий варіант добре підійде для сюжетних ігор із транспортом, де важливі реалістичні деталі та ефекти.
Поєднання металевого корпусу зі світлом і звуком робить іграшку помітною та цікавою для щоденного використання. Міцне виконання і функціональні ефекти створюють виразний образ транспорту та додають грі більше емоцій і вражень.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Колекційні машинки |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Материал | комбіновані матеріали, метал |
| Производитель | АВТОПРОМ |
| Размер | 15х7х10 см |
| Розміри упаковки | 15х7х10 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Машинка |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |








