Код: 00000060508_2
Артикул: 611-11A/B_Yellow
Трансформер машинка робот 611-11A/B_Yellow
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
549 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трансформери 2 види
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Трансформер |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 24х11х30 см |
| Розміри упаковки | 24х11х30 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 8 років |









