Код: 00000062003
Артикул: LJ1672D
Трансформер LJ1672D
- Наявність: 0
- Виробник: YG TOYS
-
325 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трансформер
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Трансформер |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 23х26х8 см |
| Розміри упаковки | 23х26х8 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 3 років |












