Код: 00000061806
Артикул: HY-2598
Трансформер арт. HY-2598 (120шт/2) 4виду короб. 27*23*7см HY-2598
- Наявність: 111
- Виробник: Без бренду
-
69 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трансформер арт. HY-2598 (120шт/2) 4виду, короб. 27*23*7см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Трансформер |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 27х23х7 см |
| Розміри упаковки | 27х23х7 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Пожежники |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |







