Код: 00000063616
Артикул: 550-23E
Трактор зелений 550-23E
- Наявність: 40
- Виробник: JIA YU TOY TRADE
-
152 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трактор 550-23E – це яскравий та функціональний іграшковий трактор, який працює на інерції та оснащений музичними та світловими ефектами, що зробить гру ще цікавішою. Ідеальний вибір для маленьких любителів техніки!
Основні характеристики:
Інерційний механізм – трактор рухається вперед за допомогою сили інерції, просто відпустіть його, і він поїде!
Музичні ефекти – додаткові звукові ефекти для ще більшої реалістичності гри.
Світлові ефекти – підсвітка для додаткової атракції.
Розміри упаковки: 35,5?9?31,5 см
Безпечні матеріали – іграшка виготовлена з міцного та безпечного пластика.
Живлення: батарейки (не входять у комплект).
Трактор 550-23E стане чудовим подарунком для дитини, яка захоплюється технікою та бажає випробувати нові можливості гри!
Основні характеристики:
Інерційний механізм – трактор рухається вперед за допомогою сили інерції, просто відпустіть його, і він поїде!
Музичні ефекти – додаткові звукові ефекти для ще більшої реалістичності гри.
Світлові ефекти – підсвітка для додаткової атракції.
Розміри упаковки: 35,5?9?31,5 см
Безпечні матеріали – іграшка виготовлена з міцного та безпечного пластика.
Живлення: батарейки (не входять у комплект).
Трактор 550-23E стане чудовим подарунком для дитини, яка захоплюється технікою та бажає випробувати нові можливості гри!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 110 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Высота | 9 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | JIA YU TOY TRADE |
| Размер | 15х9х9 см |
| Розміри упаковки | 15х9х9 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Трактор |
| Тип елементів живлення | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Цвет | 0,11 |
| Ширина (см) | 9 |
| Ширина в упаковці (см) | 9 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |









