Трактор "Коник" із лопаткою Хар.0206
- Наявність: 19
- Виробник: ColorPlast
-
186 грн
Виробник Україна
Розмір 23.5 х 15.5 х 17.5 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | трактор, лопатка та грабелькі |
| Комплектація | трактор, лопатка та грабелькі |
| Комплектація | трактор, лопатка та грабелькі |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 15х23х18 см |
| Розміри упаковки | 15х23х18 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |




















