Трактор Бамсик BAMS 4 з причепом та ковшем 007/10_Blue
- Наявність: 3
- Виробник: Bamsik
-
441 грн
Трактор Бамсик BAMS 4 з причепом та ковшем
Яскравий дитячий трактор із причепом та ковшем створює більше можливостей для захопливої гри. Завдяки причепу зручно перевозити іграшки чи інші легкі речі, а ківш додає реалістичності сюжетам, пов’язаним із будівництвом, фермою або прибиранням.
Поєднання трактора, причепа та ковша робить іграшку цікавою для різноманітних сценаріїв. Такий варіант підходить для активного дозвілля, допомагає урізноманітнити гру та заохочує дитину вигадувати нові ролі й завдання. Функціональні елементи роблять процес гри більш захопливим і динамічним.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 1,05 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 65х16х20 см |
| Розміри упаковки | 65х16х20 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |








