Толокар Технок "Автомобіль для прогулянок"поліція зі звуком 7433
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
1100 грн
«Автомобіль для прогулянок ТехноК» стане надійним другом Вашого малюка для ігор вдома та надворі. Він проведе не одну веселу годину катаючись на авто. Завдяки яскравому дизайну та надійній конструкції, цей автомобіль стане відмінним супутником вашого малюка. З його допомогою дитина зможе відчути себе справжнім водієм, керуючи автомобілем по парку чи подвір'ю.
Пакування – стильна та міцна коробка з якісного картону зі зручними боковими отворами для перенесення. Живлення - 2 батарейки типу АА (не входять у комплект).
Максимальне навантаження 20 кг.
Для дітей від 3 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2800 |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Вага, г | 2800 |
| Вес | 2,8 кг |
| Вид іграшки | Толокар |
| Висота (см) | 32 |
| Висота в упаковці (см) | 32 |
| Высота | 46 см |
| Глибина в упаковці (см) | 67 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 67 |
| Додаткові характеристики | З музикою |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Особливості | З музикою |
| Производитель | Технок |
| Размер | 67х32х32 см |
| Розміри упаковки | 67х32х32 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 2,8 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 3 років |





















