Толокар Оріон Спорткар червона 160_К
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
1031 грн
Машинка-каталка виготовлена з міцного пластику, що має ударостійкість і зносостійкість.
Якщо Ви хочете купити Машинка-каталка Спорткар, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 2500 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Вес | 2,5 кг |
| Вид іграшки | Толокар |
| Висота (см) | 38 |
| Висота в упаковці (см) | 38 |
| Глибина в упаковці (см) | 70 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 70 |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 шт. |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 70х27х38 см |
| Розміри упаковки | 70х27х38 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2,5 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 18 місяців |

















