Толокар Оріон Ламбо біла 21 White
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
853 грн
Каталка-толокар Ламбо, це не просто дитяча іграшка, а засіб малого транспорту, призначений для дітей дошкільного віку. Толокар не має гострих кутів і поверхонь, безпечна під час гри з нею. Може використовуватися як у кімнатних умовах, так і на вулиці.
Граючи з такою машинкою, дитина може освоювати правила дорожнього руху, виховувати в собі субординацію й культуру водіння.
Під час виготовлення Ламбо використаний екологічно чистий пластик, який не містить у собі шкідливих речовин і токсичних домішок. Яскраві кольори привертають увагу дитини, тому така іграшка буде для неї найдорожчим подарунком.
Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Вага, г | 2200 |
| Вес | 2,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 45 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 70 |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 70х25х45 см |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 2.2000000000000002 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |















