Код: 00000720778
Артикул: TMD-12-01U
Тісто для ліпки Danko Toys "Master Do" дантист для дітей TMD-12-01U
- Наявність: 38
- Виробник: Danko Toys
-
408 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості Master Do Дантист укр. - це набір креативної творчості, який розроблений і призначений для дітей.
За допомогою цього набору дитина спробує себе в ролі Дантиста, який лікує зуби, ставить пломби, встановлює брекети і професійно видаляє зіпсовані зуби!
Комплект містить:
- тісто для ліплення - 10 шт;
- тісто для ліплення в баночках - 5 шт;
- комплект із трьох полімерних стеків;
- форма для створення зубів - 1 шт;
- форма голова - 1 шт;
- пінцет - 1 шт;
- зубна щітка - 1 шт;
- форма для відбитків брекетів - 1 шт;
- дзеркало - 1 шт;
- інструкція - 1 шт.
Придбати Набір для творчості Master Do Дантист укр. Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детального інформування зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
За допомогою цього набору дитина спробує себе в ролі Дантиста, який лікує зуби, ставить пломби, встановлює брекети і професійно видаляє зіпсовані зуби!
Комплект містить:
- тісто для ліплення - 10 шт;
- тісто для ліплення в баночках - 5 шт;
- комплект із трьох полімерних стеків;
- форма для створення зубів - 1 шт;
- форма голова - 1 шт;
- пінцет - 1 шт;
- зубна щітка - 1 шт;
- форма для відбитків брекетів - 1 шт;
- дзеркало - 1 шт;
- інструкція - 1 шт.
Придбати Набір для творчості Master Do Дантист укр. Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детального інформування зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 780 |
| Вага (кг) | 0,78 |
| Вага в упаковці, кг | 0,78 |
| Вага, г | 780 |
| Вес | 0,78 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 4 |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 34х22х8 см |
| Розміри упаковки | 34х22х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,78 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |










