Код: 00000080606
Артикул: 158A-18
Тетріс в коробці 4кольори 158A-18 р.162*10*3см 158A-18
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Тетріс в коробці, 4кольори 158A-18 р.16,2*10*3см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Тетріс |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*ААА 1,5V(не в комплекті) |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V(не в комплекті) |
| Категория товара | Електронні ігри |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 17х10х3 см |
| Розміри упаковки | 17х10х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Тетріс |
| Тип елементів живлення | 2шт*ААА 1,5V(не в комплекті) |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |







