Телефончик музичний "Домашні тварини" на батарейках PL-724-151
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
116 грн
Іграшка часто має кнопки, які діти можуть натискати, щоб почути різні звуки чи музику, що робить гру ще цікавішою та захопливішою. Музичний телефончик також сприяє розвитку когнітивних навичок, вивченню нових звуків і стимулює мовленнєву активність малюка.
Ця іграшка стане чудовим подарунком для маленьких дослідників, які люблять грати з технологічними іграшками та відкривати нові звуки й мелодії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид іграшки | Телефон |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*ААА 1,5V (не входять в комплект) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V (не входять в комплект) |
| Категория товара | Рулі, телефони, планшети |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 13х19х2 см |
| Розміри упаковки | 13х19х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Телефон |
| Тип елементів живлення | 2шт*ААА 1,5V (не входять в комплект) |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Элемент питания | батарейка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 2 років |

















