Код: 00000061729
Артикул: PL-721-46
Телефончик муз розв. арт. PL-721-46 (144шт/2) УКР батар. озвуч. україн. мо PL-721-46
- Наявність: 1
- Виробник: A-Toys
-
200 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Телефончик муз розв. арт. PL-721-46 (144шт/2) УКР батар., озвуч. україн. мо
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Телефон |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 14 |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Рулі, телефони, планшети |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 14х22х5 см |
| Розміри упаковки | 14х22х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Телефон |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 1 року |







