Код: 00000081606
Артикул: KH03/001
Телефон з музикою Kids Hits "Привіт Ферма" батарейки у комплекті 2 кольори KH03/001
- Наявність: 12
- Виробник: Без бренду
-
268 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Телефон з музикою Kids Hits "Привіт Ферма" батарейки у комплекті 2 кольори
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Телефон |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*ААА 1,5V ( в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V ( в комплекті) |
| Категория товара | Рулі, телефони, планшети |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 19х23х4 см |
| Розміри упаковки | 19х23х4 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Телефон |
| Тип елементів живлення | 2шт*ААА 1,5V ( в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Элемент питания | батарейка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 2 років |









