Світловий меч телескопічний розсувний зі світлом та звуком червоний зелений KT218-25_Green
- Наявність: 0
- Виробник: KAITE
-
233 грн
Меч має телескопічну (розсувну) конструкцію, завдяки якій лезо можна витягнути одним рухом руки. У складеному стані він компактний, а в розкладеному стає довшим.
Оснащення світловими та звуковими ефектами (звуки плазми та підсвічування леза), що робить гру більш захоплюючою та реалістичною.
Два мечі різного кольору можна об'єднати між собою за допомогою спеціального адаптера (як показано на зображенні), щоб створити один двосторонній світловий меч.
Живлення: батарейки типу АА 3 шт ( не входять до комплекту)
В асортименті червоний та зелений кольори леза.
Вік: 3+
Розмір пакування 48.8X8X5.5
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вес | 0,28 кг |
| Вид | Мечі |
| Вид іграшки | Меч |
| Висота (см) | 49 |
| Висота в упаковці (см) | 49 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | KAITE |
| Размер | 49х8х6 см |
| Розміри упаковки | 49х8х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Меч |
| Тип елементів живлення | 3шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,28 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |

















