Код: 00000040406
Артикул: W4
Свіш банан прикол W4
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
102 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Свіш банан прикол
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Антистрес |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Лизуни та приколи |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 10х3х3 см |
| Розмір | 10*3*3 см |
| Розміри | 10*3*3 см |
| Розміри упаковки | 10х3х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Антистрес |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |













