Код: 00000065505
Артикул: 3320B/3320C/3326B/3323B/3
Супергерой "MARVEL" 5 видів 3320B/3320C/3326B/3323B/3
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
752 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Супергерой "MARVEL" (коробка, 5 видів) 3320B/3320C/3326B/3323B/3330 р.22*10,5*38,5см. * 3320B/3320C/3326B/3323B/3
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Одна фігурка |
| Висота (см) | 38 |
| Висота в упаковці (см) | 38 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Супергерої |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 22х11х38 см |
| Розміри упаковки | 22х11х38 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Одна фігурка |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |







