Код: 00000016056
Артикул: ПСФ025
Сортер-пазл "Анатомія людини – дівчинка" багатошаровий деревяний ПСФ025
- Наявність: 3
- Виробник: UBEE
-
449 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У наборі 38 деталей. Тепер познайомити дитину з особливостями будови людського організму можна весело граючи. Наш 5-ти шаровий пазл - це цілий наочний посібник для докладного вивчення скелета, м'язової тканини, кровоносної системи, шкірного покриву і зовнішнього вигляду людини в одязі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Сортери |
| Комплект постачання | 5-ти шаровий пазл, 38 деталей |
| Комплектація | 5-ти шаровий пазл, 38 деталей |
| Комплектація | 5-ти шаровий пазл, 38 деталей |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х2 см |
| Розміри упаковки | 23х16х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











