Код: 00000040067
Артикул: 39351
Сортер "Будиночок розвиваючий" 39351
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
187 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Сортер "Будиночок розвиваючий"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 9 |
| Категория товара | Сортери |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 20х9х20 см |
| Розміри упаковки | 20х9х20 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 1 року |









